BARDZO LICZYMY NA WASZE WSPARCIE, ZAPROŚCIE DO GŁOSOWANIA RODZINĘ ZNAJOMYCH IM WIĘCEJ GŁOSÓW TYM BLIŻEJ DO ZWYCIĘSTWA

Drodzy uczniowie i rodzice, to już ostatnia prosta  w wielkim konkursie Pho3nix Kids. Za Nami bicie rekordu skoków pajacykami, a teraz PROSIMY O WASZE GŁOSY na filmik ukazujący  Nasze działania w trakcie wielkiego Finału.

START: od dnia 17 maja 2023 r. od godz. 0001 KONIEC: do dnia 24 maja 2023 r. do godz. 2359.

Co trzeba zrobić, aby zbliżyć naszą szkołę do wielkiej wygranej:

1. Głosowanie jest bezpłatne.
  2. Wejdź na link:
  3. Jeden adres e-mail może oddać maksymalnie jeden głos na dany film. (nie można głosować z domen lub adresów tymczasowych).
  4. Po wypełnieniu formularza na Twój adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający głosowanie. Jeśli nie widzisz e-maila, sprawdź uważnie folder SPAM.
  5. Kliknij w link w e-mailu, aby potwierdzić oddanie głosu.
  6. Twój adres e-mail będzie wykorzystany wyłącznie w celu przeprowadzenia głosowania.

LICZYMY NA WASZE GŁOSY !!!