Rozstrzygnięto Miejski Konkurs na „Kolorowankę matematyczną” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku w ramach projektu „Matematyka inaczej” przy wsparciu Fundacji mBank.

Na konkurs wpłynęło wiele oryginalnych i pomysłowych prac zawierających różnorodne zadania matematyczne. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem oraz umiejętnościami.

Jury przyznało nagrody indywidualne w dwóch kategoriach: przedszkola i szkoły podstawowe kl. I-III.

Poniżej prezentujemy listy nagrodzonych uczestników.

W kategorii: Przedszkola nagrody otrzymują:

Marcelina Młynarczyk, Stanisław Kuc i Zosia Bizon z Przedszkola nr 25,

Jan Wlazło z Przedszkola nr 11 oraz Anna Kurłowicz z Przedszkola nr 19.

Wyróżnienia przyznano dzieciom z Przedszkola nr 25:

Zuzannie Dembek, Ryszardowi Bagińskiemu, Amelii Sawickiej, Antoniemu Szybilskiemu, Wojciechowi Rejzerewiczowi.

W kategorii: Szkoły Podstawowe nagrody otrzymują:

Hanna Kochanowska, Draus Aleksander, Tymoteusz Bukowski, Norbert Rogalski oraz Zuzanna Dudzic, a wyróżnienia:

Emil Drobko, Julia Cybińska, Aurelia Miara, Karol Szcześniak, Paweł Szcześniak, Apolonia Tomaszewska, Zofia Stodulska, Lena Sąsara, Mateusz Miodowicz.

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane w tym tygodniu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności.

Organizatorki:

Joanna Domaszk i Beata Kostrzewa