Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypadł w tym roku na 7 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych zaplanowane zostały aż do końca marca 2023.

Uczniowie naszej szkoły również brali udział w tej inicjatywie podczas zajęć informatyki, poprzez wykorzystywanie materiałów edukacyjnych zawartych na stronie saferinternet.pl Uczniowie klas czwartych oglądali i omawiali kreskówki OWCE W SIECI, piątoklasiści - poznali SIECIAKI.PL,  szóstoklasiści poznali historie Kamy, Wiki i Ojka, a siódmoklasiści i ósmoklasiści zobaczyli talk show prowadzony przez Ewę Farną, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi prowadząca poruszała kwestie uwodzenia w sieci oraz cyberprzemocy.

ZAŚWIADCZENIE O UDZIALE SP-8 W DBI 2023

organizator lokalnych inicjatyw DBI 2023 w SP-8