Dominika Urbanek, Michał Piwoni, Aleksander Kopacki, Antoni Harasim, Jakub Narkiewicz, Michał Jastrzębski, Julian Ulatowski wywalczyli pierwsze miejsce i zdobyli złote medale w turnieju sportowo-wiedzowym, organizowanym przez Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski. Turniej był wydarzeniem finalnym "Prewencja ale inaczej". Zadaniem programu było zaznajomienie młodzieży z zagadnieniami dotyczącymi profilaktyki z zakresu uzależnień, a także pokazanie zdrowego, wolnego od nałogów trybu życia i sposobów unikania zachowań ryzykownych. Program realizowany był w formie prelekcji z uczniami, prowadzonych przez kuratora sądowego p. Magdalenę Martykę. Równolegle z zajęciami ogłoszony został konkurs plastyczny pt "Bezpieczeństwo w szkole", którego Laureatką i zdobywczynią pierwszego miejsca została taką uczennica naszej szkoły Iga Krefta.

Gratulacje!

Jagoda Grobelna, Beata Bąk