pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

REKRUTACJA DO KLAS I SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
MIASTA SŁUPSKA NA ROK SZKOLNY 2019/2020.wykrzyknik

1. Informacje o rekrutacji - zobacz