2A - 05. „Kubuś Puchatek – Sportowcem”

kubuspuchatek2 marca 2018 r. uczniowie klasy 2a uczestniczyli w zabawie integracyjnej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku dla drugoklasistów ze słupskich szkół. Impreza odbyła się pod hasłem „Kubuś Puchatek – Sportowcem”.

Podczas imprezy dzieci poznawały różne dyscypliny sportowe oraz wybitne postaci ze świata sportu. Nasza klasa reprezentowała pływaków. Były zagadki, tańce i pamiątkowe dyplomy oraz upominki dla klas. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: B.Kostrzewa

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013