2A - 05. „Kubuś Puchatek – Sportowcem”

kubuspuchatek2 marca 2018 r. uczniowie klasy 2a uczestniczyli w zabawie integracyjnej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku dla drugoklasistów ze słupskich szkół. Impreza odbyła się pod hasłem „Kubuś Puchatek – Sportowcem”.

Podczas imprezy dzieci poznawały różne dyscypliny sportowe oraz wybitne postaci ze świata sportu. Nasza klasa reprezentowała pływaków. Były zagadki, tańce i pamiątkowe dyplomy oraz upominki dla klas. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: B.Kostrzewa