1B - 01. Przygotowania do świątecznego kiermaszu

bozenarodzenie7 grudnia po południu uczniowie klasy I b z rodzicami i wychowawczynią Grażyną Krupiarz spotkali się w klasie, by wspólnie wykonać prace na kiermasz świąteczny oraz białe papierowe bombki na szkolną choinkę.

Na listopadowym zebraniu rodziców ustalono, że wspólnie poczynimy przygotowania do kiermaszu. Spotkanie miało na celu nie tylko wykonanie ozdób, ale również integrację rodziców oraz miłe spędzenie czasu w klasowym gronie. Skarbnik klasowy, pani Alina Dumanowska zakupiła potrzebne materiały do wykonania choinki. Rodzice wspólnie z dziećmi ozdabiali styropianowe stożki zielonymi piórkami, bibułą i błyszczącymi ozdobami. Wykazali się nie tylko kreatywnością, ale również zdolnościami plastycznymi. Oprócz choinek wykonane zostały również białe ozdoby z papieru. Powstały piękne prace, które będą ozdobą świątecznego kiermaszu.

Miło było patrzeć na zaangażowanych w pracę uczestników tych warsztatów, a słowa jednego z uczniów „Proszę pani, ale fajnie tak z rodzicami …” były potwierdzeniem, że warto organizować tego typu spotkania. Pewnie przed kiermaszem wielkanocnym również się spotkamy. (zdjęcia wkrótce)

notatka i zdjęcia: G.Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013