3D - 01. Poznajemy grzyby 11.09.2017

grzyby111 września 2017 r. klasa 3d uczestniczyła w zajęciach o tematyce ekologicznej w Filii nr 8 MBP w Słupsku przy ulicy Braci Gierymskich 1. Pani Anna Kasprzak - starszy specjalista ds. edukacji ekologicznej z Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi" rozmawiała z dziećmi o grzybach.

Omówiła budowę grzybów, środowiska ich występowania, opowiadała o grzybach jadalnych, niejadalnych i trujących. Pouczyła uczniów jak je zbierać i na co zwrócić szczególną uwagę. Na zakończenie zajęć dzieci miały krótki test na temat znajomości nazewnictwa grzybów. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Kostrzewa

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013