3A i 3D - W Parku Edukacyjnym w Tuchlinie

zoo7 czerwca klasa III a z wychowawczynią p. Małgosią Łapińską-Wencławską oraz klasa III d z wychowawczynią p. Ireną Dwulit-Czerwonką gościła w parku edukacyjnym "Egzotyczne Kaszuby" w Tuchlinie.

Emocji było mnóstwo. Na początku dzieci obejrzały film w technologii 3D o podwodnych stworzeniach, rekinach, delfinach i innych mieszkańcach morskich głębin. Później z bliska oglądały egzotyczne zwierzęta wodne i lądowe oraz przepiękne kolorowe ptaki. Po emocjach wycieczki kiełbaski z grilla smakowały wszystkim, pobliski plac zabaw i sklepik dostarczyły szaleństwa zabawy i pamiątkowych zakupów. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Chmara

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013