3B i 3E - 01. Wycieczka do Gdańska

dzieciDnia 30 maja 2017 r. uczniowie klas 3e i 3b pojechali na wycieczkę do miasta bursztynów, czyli GDAŃSKA. Na początku zwiedziliśmy piękne i ciekawe CENTRUM HEWELIANUM.

W części interaktywnej sprawdzaliśmy nasz puls, bawiliśmy się w DJ-ów. Prowadziliśmy obserwacje, doświadczenia i eksperymenty. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Potem pojechaliśmy na STADION ENERGA GDAŃSK, na którym Kuba Błaszczykowski brał udział w nagrywaniu reklamy. Na końcu pojechaliśmy do MC DONALDA, a potem ruszyliśmy w drogę powrotną do domu.  Wróciliśmy zmęczeni, lecz zadowoleni.(zdjęcia)

notatka: uczennice klasy III e
Iga Nowak, Karolina Kowalska, Karolina Zielińska 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013