2B - 01. Wizyta w pizzerii

piekarz6 kwietnia 2017r. klasa 2 B udała się do pizzezerii Ferro Di Cavallo, która znajduje się w centrum handlowym „Podkowa”. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z wyglądem i wyposażeniem pizzerii oraz udział w warsztatach kulinarnych.

Uczniowie mieli okazję zobaczenia pieca, w którym piecze się pizzę oraz zapoznali się z całym procesem robienia pizzy - od wyrobienia ciasta po włożenie jej do pieca. Po krótkim instruktażu, zabrały się do wykonywania pizzy według własnego pomysłu. Dzieci wybierając ulubione dodatki tworzyły własne kompozycje smakowe. Na zakończenie dzieci w nagrodę za swoją pracę, mogły skonsumować przygotowane przez siebie pizze. Na koniec każdy otrzymał dyplom ukończenia kursu „Małego pizzera”. Wszyscy w doskonałych humorach udaliśmy się do szkoły. Za ta wspaniałą wycieczkę dziękujemy pani Danusi Biegedzy oraz wszystkim pracownikom pizzerii. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: B.Tęsna

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013