3E - 01. W Parku Krajobrazowym "Dolina Słupi"

W dniu 26 września 2016 r. uczniowie klasy III e wraz z wychowawczynią udali się do Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi. Starszy specjalista ds. edukacji ekologicznej Anna Kasprzak umożliwiła nam spotkanie z przyrodą.

Przypomnieliśmy budowę i walory rzeki Słupi. Rozpoznawaliśmy drzewa i krzewy leśne. Zbieraliśmy liście i owoce roślin występujących wzdłuż Słupi. Poznaliśmy też gatunki ryb spotykane w wodach Parku. Pani Anna Kasprzak starała się rozbudzić w uczniach potrzebę kontaktu z przyrodą i przewartościować postawę młodego człowieka wobec przyrody. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013