1A i 2D - 01. Z wizytą w Krzemienicy

owad27 września 2016 r. uczniowie klas: I a i II d pod opieką p. Beaty Kostrzewy, p. Jacka Kostrzewy i p. Doroty Sykuły uczestniczyli w wycieczce do Krzemienicy. W "Pasiece Wędrowna Barć" p. Grażynka wprowadziła nas w fascynujący świat pszczelego rodu.

Uzyskaliśmy wiele ciekawych informacji o pszczołach i pracy w pasiece, o produktach pszczelich pozyskiwanych w pasiece i ich walorach zdrowotnych. Obserwowaliśmy życie rodziny pszczelej w szklanym ulu i fazy rozwoju pszczół. Na zakończenie tej "zielonej lekcji" każdy uczestnik otrzymał okolicznościową widokówkę i mógł zakupić pamiątkowe wyroby pszczelarskie. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. (zdjęcia)

notatka: B.Kostrzewa
zdjęcia: J.Kostrzewa

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013