2D i 3B - 01. Wspólna lekcja matematyki

matma2Dnia 4 marca 2016r. wychowawczynie klas IId i IIIb p. Irena Dwulit-Czerwonka i p. Mariola Ostrowska przeprowadziły nietypową lekcję matematyki. Tematem wspólnych zajęć było rozwiązywanie zadań tekstowych.

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej pracowali w grupach mieszanych. Celem zajęć była współpraca i pomoc starszych kolegów, uaktywnienie wszystkich dzieci i odkrycie różnych sposobów rozwiązania tego samego zadania. Uczniowie wykazali się kreatywnością, gdyż każda grupa zaprezentowała inny tok myślenia, prowadzący do prawidłowej odpowiedzi.

Na zakończenie każda grupa z entuzjazmem przedstawiła wyniki swojej pracy. GRATULUJEMY SUKCESU! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: M. Ostrowska i I. Dwulit-Czerwonka

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013