3D - 06. Lekcja wf-u w parku trampolin Jump

usmiech2 marca uczniowie z klasy III d wraz z wychowawczynią Grażyną Krupiarz odwiedzili park trampolin Jump w Bolesławcach. Odbyła się tam darmowa lekcja wf-u, w czasie, której dzieci miały okazję nauczyć się podstaw akrobatyki.

Zajęcia prowadzili wykwalifikowani instruktorzy. Dzieci mogły skorzystać między innymi z Air Track, ścieżki akrobatycznej, basenu z gąbkami, koszy do wsadów oraz innych atrakcji. Po godzinnej lekcji uczniowie wracali do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: Grażyna Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013