3D - 03. Warsztaty decoupage

15 stycznia w klasie 3 d na zajęciach technicznych odbyły się warsztaty decoupage, które poprowadziła Pani Joanna Węgrzyn-Kucharek, mama uczennicy tejże klasy.

Decoupage to unikalna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnie do tego celu stworzonych preparatów. Dają one niesamowite efekty i pozwalają przeobrazić zwykłe z pozoru przedmioty w prawdziwe „perełki”. Pani Joanna pokazała krok po kroku jak ozdobić serce ze sklejki. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do pracy. Bardzo im się ta technika podobała, były zaskoczone efektami swoich działań. Była to niezwykła lekcja, która wyzwoliła w naszych uczniach kreatywność oraz wzbogaciła o nowe umiejętności. Serca wykonane metodą decoupage zostały podarowane babciom z okazji ich święta. Zapewne jeszcze w tym roku szkolnym wykorzystamy poznaną technikę do innych prac. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: G.Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013