1F i 5B - 01. Integracyjna zabawa andrzejkowa

andrzejkiW czwartek 26 listopada uczniowie klasy 1f i 5b w ramach integracji międzyklasowej zorganizowali w klubie szkolnym wspólną zabawę andrzejkową. W czasie spotkania uczniowie poznawali swoją przyszłość u wróżbitów z klasy 5b.

Nie byłoby udanej zabawy andrzejkowej bez lania wosku przez klucz, dlatego wychowawczynie obu klas przygotowały dla uczniów również i taką wróżbę. Uczniowie klasy 1f wraz z rodzicami przygotowali pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy. (zdjęcia)

notataka i zdjęcia: E.Rudnik