1E - 03. Zajęcia w Miejskiej Bibliotece

mbp22 czerwca uczniowie klasy I E brali udział w zajęciach, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 8 w Słupsku. W czasie zajęć Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie pt. "Jak tata się z nami bawił?" Ulfa Starka.

Ulf Stark to jeden z najbardziej cenionych i lubianych szwedzkich autorów książek dla dzieci, wyróżniony wieloma nagrodami, którego utwory uczą i bawią. Pani bibliotekarka przeprowadziła też z uczniami rozmowę na temat ich zabaw z ojcem. W czasie zajęć uczniowie wykonali też prace z zakrętek "Kwiatek dla taty", które mogły być prezentem dla taty każdego dziecka. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013