2B - 02. Klasowa Wigilia

swieta19 grudnia, jak co roku w klasie II b odbyła się Wigilia , podczas której kultywowane były tradycje bożonarodzeniowe. Nasz kolega z klasy – Marcel Kamyszek przyszedł do klasy z instrumentem - akordeonem,

na którym akompaniował nam podczas wspólnego śpiewania kolęd. Razem wykonaliśmy kolędę „Lulajże Jezuniu”, grając na dzwonkach chromatycznych.
Rodzice uczniów przygotowali pyszny poczęstunek oraz pomogli w zorganizowaniu uroczystości. Szczególne podziękowania składamy Paniom Agnieszce Lemańskiej, Ewie Kamyszek i Iwonie Mieleszkiewicz oraz Panu Zenonowi Banach. (zdjęcia)

notatka: Mariola Ostrowska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013