zakonczenie

3A i 3B - 01. Trzecioklasiści z "wizytą" w Wielkiej Brytanii

Uczniowie klasy III a oraz III b na języku angielskim dowiedzieli się wiele o Londynie oraz o miejscach, które warto tam odwiedzić. Podsumowaniem zajęć było zorganizowanie wystawy poświęconej Wielkiej Brytanii.

Uczniowie z tej okazji przynieśli czasopisma, encyklopedie, słowniki, książki geograficzne, broszury z biur podróży, flagi oraz własnoręcznie wykonane projekty poświęcone Londynowi. Dzieci nauczyły się również śpiewać hymn państwowy Wielkiej Brytanii, a na koniec wykonali królewskie korony. (klasa 3A || klasa 3B)

notatka: Anna Kareh