1E - 01. Wycieczka do PK Dolina Słupi

dolinaslupi20 października uczniowie klasy I E wraz z wychowawczynią Jadwigą Bownik i studentką Natalią Leszczyńską byli na wycieczce w Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi".

Zwiedziliśmy ekspozycję stałą w sali edukacyjnej oraz wzięliśmy udział w zajęciach poświeconych rozpoznawaniu drzew liściastych i iglastych z wykorzystaniem multimedialnej prezentacji przyrody. Wykorzystaliśmy też gry planszowe „Zgaduj - zgadula", gdzie należało do drzew dobrać odpowiednie liście. Próbowaliśmy rozpoznać gatunek drzewa po jego pokroju i szyszkach. Sprawdzenie przyswojonych wiadomości nastąpiło w parku. Dzieci rozpoznawały i nazywały występujące drzewa w naturalnym środowisku. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013