3A i 3D - 01. Lekcja przyrody w lesie

drzewoW czwartek 9 października 2014r. pod opieką p. J. Domaszk, p. A. Michońskiej i p.B. Tęsnej uczniowie klasy 3A i 3D wybrali się do Nadleśnictwa „Leśny Dwór" na prawdziwą lekcję przyrody.

Celem wyprawy było zwrócenie uwagi na zmiany zachodzące w lesie jesienią oraz podziwianie piękna jesiennego krajobrazu. Uczniowie z pomocą pana leśnika poznali budowę warstwową lasu, rośliny i zwierzęta żyjące w lesie. Po spacerze leśnymi ścieżkami uczniowie odpoczęli bawiąc się na placu zabaw. Wycieczka była wyjątkowo ciekawą i pouczającą lekcją przyrody. (zdjęcia)

notatka: B. Tęsna

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013