0A - 14. „Słodka impreza" w Krzemienicy

owad12 czerwca 2014 r. klasa 0 „A" zawitała do Wędrownej Barci w Krzemienicy. Bardzo uważnie wysłuchaliśmy informacji na temat hodowli pszczół, poznaliśmy proces produkcji miodu oraz narzędzia niezbędne do pracy pszczelarzowi.

Oglądaliśmy w szklanym ulu robotnice i próbowaliśmy wcielić się w rolę pszczelarza. Mieliśmy też możliwość posmakowania miodu rzepakowego i zakupienia wyrobów pszczelarskich. Potem udaliśmy się na kiełbaskę z grilla do gospodarstwa agroturystycznego i „słodką imprezę" przygotowaną w drewnianym domku. Dla niektórych z dzieci była to pierwsza autokarowa wycieczka bez rodziców. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: J.Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013