linia kredki

bal 0 3

2D - 06. Uczniowie klasy II D spełniają marzenia

7 lutego 2020 roku uczniowie klasy II D wzięli udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Klub Kwadrat w Słupsku. Miło nam poinformować, że Marta Tomaszewska otrzymała za zaprezentowanie utworu „Zaszło słoneczko” NAGRODĘ, a Grzegorz Trzciałkowski WYRÓŻNIENIE za wykonanie kolędy „Wśród nocnej ciszy”.

Czytaj więcej...

5. PKO Bieg Charytatywny za nami!

pko bieg charytatywnyW sobotę 14 września 2019r. trzy drużyny SP 8 na stadionie 650-lecia godnie reprezentowały naszą szkołę w 5. PKO Biegu Charytatywnym., który odbywał się jednocześnie w 12 miastach Polski. W skład naszych sztafet pięcioosobowych wchodzili nauczyciele i rodzice uczniów ósemki. Na 98 drużyn startujących w Słupsku zajęliśmy 47, 48 i 59 miejsce.

Czytaj więcej...

Informacje dla osób niesłyszących

INFORMACJA

Informujemy, że osoby niesłyszące mogą kontaktować się ze Szkołą Podstawową nr 8 w Słupsku poprzez przesłanie:

  1. wiadomości e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. wiadomości tekstowej pod nr telefonu:
  3. faksu pod nr : tel./fax 59-8417980

Ponadto informujemy, że podczas załatwiania spraw w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku, osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby, która będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji

Więcej artykułów…

  1. Polityka prywatności
  2. pusty

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013