1A i 1D - 01. Pamięć pozostaje

cmentarz 30 października uczniowie z klasy I a i I d wraz z wychowawczyniami: panią Alicją Jaroszewicz–Sycz i Grażyną Krupiarz  udały się na Stary Cmentarz Komunalny,

aby zapalić znicze i wetknąć biało–czerwone chorągiewki na grobach żołnierzy Armii Krajowej oddając im tym hołd.  Pobyt na cmentarzu był niejako przygotowaniem do przeżywania dni, podczas których wspominamy tych, którzy odeszli, nawiedzając wraz z rodzinami groby najbliższych, zasłużonych dla ojczyzny, a także licznych zapomnianych. (foto)

notatka: G.Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013