1D - 01. Magiczne zajęcia z bibliotece

 dynia 29 października uczniowie klasy I d wraz z wychowawczynią, panią Grażyną Krupiarz zawitali do Filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Odbyły się tam niezwykłe zajęcia, które prowadziła pani Magdalena Owczarek.

Pani Magdalena przywitała dzieci przebrana za Babę Jadwigę i zaprowadziła je do swojej Magicznej Krainy. Otaczająca sceneria wzbudziła zachwyt wśród uczniów. Palące się lampiony, dynie, eliksiry robiły wrażenie. Zajęcia rozpoczęły się odczytaniem książki o czarownicy mieszkającej w bibliotece. W dalszym toku spotkania odbyło się szereg interesujących  zabaw z Babą Jadwigą. Najbardziej podobała się zabawa polegająca na odgadywaniu składników magicznych eliksirów oraz zabawy z chustą Klanza. Na zakończenie uczniowie w grupach wykonywali rysunki przedstawiające Babę Jadwigę.  Dzieci do szkoły wróciły pelne wrażeń i chęci ponownego odwiedzenia gościnnej biblioteki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

notatka: G.Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013