rozpoczecieroku

3A - 02. Klasowe wydarzenia w I semestrze

tarcza sp8W I semestrze obecnego roku szkolnego wiele działo się w klasie 3A. Razem z przedstawicielką Straży Miejskiej w Słupsku graliśmy w grę sprawdzającą naszą wiedzę w zakresie znajomości zasad bezpieczeństwa.

Przygotowaliśmy razem z klasą 2a inscenizację z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i uczestniczyliśmy w corocznym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Braliśmy czynny udział w projekcie „100-lecie Niepodległej Polski” realizując poszczególne zadania, biorąc udział w konkursach, zdobywając i pogłębiając naszą wiedzę dotyczącą historii naszego państwa i miasta.

Uczestniczyliśmy w wyjściach do kina, teatru, na koncert, we wspólnej szkolnej wigilii, w klasowych imprezach z okazji Dnia Chłopaka i andrzejek, w konkursach, warsztatach rękodzieła. (zdjęcia)

notatka: Beata Kostrzewa

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013