Program rządowy „Książki naszych marzeń"

knigiWszystkie słupskie szkoły podstawowe złożyły wnioski do udziału w rządowym programie „Książki naszych marzeń" i zakwalifikowały się do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży poprzez poszerzenie oferty czytelniczej w szkolnych bibliotekach.

Szkoły otrzymają wsparcie finansowe w łącznej wysokości 19.530,00 zł (2.170,00 zł dla szkoły) na zakup najnowszych pozycji książkowych wybranych przez uczniów oraz organizację atrakcyjnych działań promujących czytelnictwo. (więcej)