Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Program rządowy „Książki naszych marzeń"

knigiWszystkie słupskie szkoły podstawowe złożyły wnioski do udziału w rządowym programie „Książki naszych marzeń" i zakwalifikowały się do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży poprzez poszerzenie oferty czytelniczej w szkolnych bibliotekach.

Szkoły otrzymają wsparcie finansowe w łącznej wysokości 19.530,00 zł (2.170,00 zł dla szkoły) na zakup najnowszych pozycji książkowych wybranych przez uczniów oraz organizację atrakcyjnych działań promujących czytelnictwo. (więcej)