Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

"Mistrz klawiatury" klas piątych

informatyk123 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs informatyczny dla uczniów klas piątych – „Mistrz klawiatury”. Konkurs przygotowały i przeprowadziły klasowe eliminacje oraz część finałową Jolanta Czarnowska i Agnieszka Matysiuk-Dwulit.

W klasowych eliminacjach konkursowych wzięło udział 57 piątoklasistów, spośród których do finału zakwalifikowało się 17 uczniów, a przystąpiło 16 z nich. Część finałowa polegała, na przepisaniu w programie do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze Q-typing tekstu o modemie, z jak największą prędkością liczoną w znakach/minutę. 

Wyniki konkursu:

1. Stoltman Jakub z klasy 5d  - 159 zn/min i 19 błędów

2. Gazda Magdalena z klasy 5a - 128 zn/min i 15 błędów

3. Niegórska Oliwia z klasy 5b - 126 zn/min i 11 błędów

Gratulujemy!

notatka: J.Czarnowska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013