Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

nuty28 listopada w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, którego celem było 

rozwijanie zainteresowań młodego pokolenia Polaków pieśnią patriotyczną i żołnierską, poszerzenie edukacji patriotycznej o prezentację działań o charakterze artystycznym oraz upowszechnianie historii naszego kraju poprzez piosenkę.

Do udziału w konkursowych zmaganiach przystąpiło 25 wykonawców. Byli to  soliści i zespoły z dziesięciu słupskich szkół podstawowych oraz z Zaleskich, Wytowna, Kobylnicy, Damna i Ustki. Naszą szkołę reprezentował zespół z klas I - III "Słoneczka", który zajął III miejsce. Jest to  wielki sukces dla zespołu, gdyż zmagał się z ogromną konkurencją. Nasi uczniowie rywalizowali nie tylko z zespołami klas młodszych, ale  również  z klas IV - VI. Gratulujemy! (zdjęcia)

notatka: Iwona Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013