Klasy pływackie

plywanie1W naszej szkole od roku szkolnego 2010/2011 prowadzony jest nabór do klas pierwszych o profilu pływackim. Patronat nad młodymi pływakami objęło Towarzystwo Pływackie SKALAR w Słupsku. Zajęcia odbywają się nieodpłatnie trzy razy w tygodniu na małej i dużej niecce pływalni SOSiR. Po zajęciach na pływalni uczniowie są zawsze odprowadzani do szkoły przez nauczycieli.

Daj szansę rozwoju swojemu dziecku.
Zapisz do klasy pływackiej w SP-8 w Słupsku.


2015/2016
 
2014/2015
VI Memoriał Stanisława Uby - Lębork 16 maja 2015r.
 
2013/2014
Międzyszkolne zawody o puchar dyrektora SP10 w Słupsku 4 czerwca 2014r.
V Memoriał im. Stanisław Uby - Lębork 17 maja 2014r.
 
2011/2012
Pierwsze sukcesy - III Memoriał im. Stanisława Uby - Lębork 19 maja 2012r.

Nasze klasy

lp. klasa

sala
(zebrania)

informacje o klasie

wychowawca

1. 0 A 214   Monika Somionka
2. 0 B 102
103
  Aleksandra Bąkowska
Aneta Chiniewicz
Danuta Grązka
         
3. 1 A 313   Joanna Domaszk 
4. 1 B 217    Beata Kostrzewa 
5. 1 C 316 sportowa - pływacka Iwona Dudkowska-Juzwa 
6. 1 D 322   Iwona Sazon 
         
7. 2 A
314   Irena Dwulit-Czerwonka
8. 2 B 321   Beata Tęsna
9. 2 C 216 sportowa - pływacka Małgorzata Łapińska-Wencławska
10. 2 D 315   Jadwiga Bownik
         
11. 3 A 221   Alicja Jaroszewicz-Sycz
12. 3 B 317   Grażyna Krupiarz
13. 3 C 213 sportowa - pływacka Mariola Ostrowska
         
14. 4 A 308   Aleksandra Minda
         
15. 5 A 403   Agnieszka Machalewska
16. 5 B 215   Maria Przygoda
17. 5 C 307 sportowa - pływacka Małgorzata Kowal
18. 5 D 410
zebrania
  Magdalena Piórkowska
19. 5 E 207
zebrania
  Justyna Marzec
20. 5 F 401
zebrania
  Anna Wojtas
         
21. 6 A 408   Anna Bajer
22. 6 B 303   Bożena Kozłowska
23. 6 C 411
zebrania
 sportowa - pływacka Ksenia Gwardiak
24. 6 D 210
zebrania
 sportowa - 
piłka siatkowa dziewcząt,
piłka koszykowa chłopców
Iwona Białogońska-Karaś
25. 6 E  310   Ewa Lipnicka
         
26. 7 A 209   Przemysław Skrzypiec
27. 7 B 208 sportowa - 
piłka siatkowa dziewcząt,
piłka koszykowa chłopców
Dorota Zach
28. 7 C 407 sportowa - pływacka  Beata Świątek
         
29. 8 A 113   Jolanta Targańska-Kot
30. 8 B 309
zebrania
  Anna Wołczuk
31. 8 C 003 sportowa - pływacka Agnieszka Matysiuk-Dwulit
32. 8 D 301 sportowa - 
piłka siatkowa dziewcząt 
Anna Kareh

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013