pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czwartoklasiści złożyli pierwsze mBoty

mbot29 listopada mlodsza grupa #SuperKoderów samodzielnie złożyła swoje pierwsze mBoty, czyli roboty do nauki programowania. Film instruktażowy, praca w grupach i uważne czytanie instrukcji zaowocowało "powstaniem" trzech mBotów. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: Jolanta Czarnowska