Plan zajęć

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2017/2018

Zad.1 Polubić matematykę - interaktywna matematyka
Zad.1.1 Interaktywne warsztaty matematyczne     
 klasy I-III/1  Teresa Żabińska  poniedziałek
1305 - 1350
314
 klasy I-III/2  Beata Tęsna piątek
1210 - 1255
321
 klasy IV-VII/1 Janina Rudnik  czwartek
800 - 845 
 411
101
  klasy IV-VII/2 Ewa Lipnicka   środa
1400 - 1445
310 
  klasy IV-VII/3 Jolanta Czarnowska  czwartek
1450 - 1535 
 411
201
101
Zad.2 Magia matematyki - zajęcia dla uczniów uzdolnionych i zainteresowanych przedmiotami ścisłymi    
Zad.2.11 Warsztaty mat.-przyr. z elementami fotografii z zastosowaniem TIK 
klasy IV-VII/1 Bożena Kozłowska  piątek
1450 - 1535
303
Janina Rudnik   poniedziałek
1600 - 1730
101
Jolanta Czarnowska   od marca
2018
201
klasy IV-VII/2

Bożena Kozłowska  piątek
1450 - 1535
303
Janina Rudnik  poniedziałek
1600 - 1730
101
Jolanta Czarnowska od marca
2018
201
 Zad. 2.12 Matematyka w praktyce - gry i zabawy logiczne
  klasy I-III/1  Beata Stefaniec wtorek
1400 - 1530
101
  klasy IV-VII/1  Janina Rudnik  środa
800 - 845
czwartek
850 - 935
101
201
 Zad. 2.13 Szachy   
 klasy I-III/1  Jacek Kostrzewa środa
1210 - 1255 
101 
klasy IV-VII/1 Janina Rudnik poniedziałek
800 - 845
101
Zad. 2.14 Mały olimpijczyk
klasy IV-VII/1
matematyka
Ewa Lipnicka wtorek
845 - 930
310
klasy IV-VII/2
przyroda
 Bożena Kozłowska czwartek
1450 - 1535 
303
Zad.2.16 Kodowanie
 klasy I-III/1 Beata Kostrzewa  środa
1210 - 1255
215
klasy IV-VII/1 Jolanta Czarnowska środa
1630 - 1715
201
Zad.3 Rozszerzenie oferty edukacyjno-terapeutycznej dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Zad. 3.39 Terapia pedagogiczna
klasy I-III/1 Izabela Płaczkiewicz poniedziałek
1210 - 1255
214
klasy I-III/2 Grażyna Krupiarz piątek
1310 - 1350
317
klasy I-III/3 Irena Dwulit-Czerwonka piątek
1210 - 1255
 
klasy IV-VII/1 Dorota Zach   wtorek
800 - 845
208
klasy IV-VII/2  Dorota Zach  poniedziałek
1305 - 1350 
 208
klasy IV-VII/3  Dorota Zach   środa
1305 - 1350
 208
Zad.3.42 Gimnastyka korekcyjna    
klasy I-III/1  Małgorzata Łapińska-Wencławska czwartek
1305 - 1350  
sala
zabaw 
klasy I-III/2  Małgorzata Łapińska-Wencławska   czwartek
1400 - 1445 
 sala
zabaw
klasy I-III/3  Małgorzata Łapińska-Wencławska   czwartek
1450 - 1535
sala
zabaw 
klasy I-III/4 Joanna Domaszk   poniedziałek
1210 - 1255
 sala
zabaw
klasy I-III/5 Joanna Domaszk  poniedziałek
1305 - 1350
sala
zabaw
klasy I-III/6 Joanna Domaszk  środa
1210 - 1255
sala
zabaw
Zad. 3.43 Logopedia    
klasy I-III/1  Monika Waraksa  poniedziałek
1530 - 1615
 119
klasy I-III/2  Monika Waraksa  wtorek
1530 - 1615
 119
klasy I-III/3 Monika Waraksa czwartek
1530 - 1615
119
klasy I-III/4 Monika Waraksa piątek
1530 - 1615
119
Zad. 4 Angielski teatrzyk
 Zad. 4.52 Warsztaty teatralne z zastosowaniem IC
klasy I-III/1  Ksenia Gwardiak  poniedziałek
1400 - 1445
 
klasy I-III/2   Ksenia Gwardiak  wtorek
1400 - 1445 
 
klasy IV-VII/1  Iwona Białogońska-Karaś   czwartek
1400 - 1445
 
klasy IV-VII/2 Iwona Białogońska-Karaś  piątek
1450 - 1535
 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013