wielkanoc www

Program profilaktyki próchnicy "Wiewiórki Julii"

wiewiorki julkiPrzeprowadzony przez Prezydenta Miasta Słupska konkurs na realizację zadania z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2015 r. w obszarze profilaktyki próchnicy zębów uczniów szkół podstawowych na terenie miasta Słupska wygrała Fundacja „Wiewiórki Julii" z Warszawy. Program profilaktyki próchnicy będzie składał się z bezpłatnych działań o charakterze edukacyjno–profilaktycznym, które przeprowadzone zostaną na terenie słupskich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych.

Działania będą prowadzone przez wolontariuszy Fundacji: lekarzy stomatologów, konsultantów medycznych ds. m.in. ortodoncji, dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarzy stażystów, studentów ostatniego roku stomatologii. Program zostanie zrealizowany we współpracy z pielęgniarkami szkolnymi Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku. Planowany termin realizacji to październik – listopad 2015r. (więcej)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013