wakacje2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 7 i 8

tarcza sp8Wyjątkowo uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 dla uczniów klas siódmych i ósmych, ponieważ pierwszy raz od wielu lat mury naszej szkoły opuścili ósmoklasiści. Zanim jednak uczniowie wyruszyli na zasłużone wakacje, powróciliśmy na chwilę pamięcią do minionego roku szkolnego. Dla ósmoklasistów był to wyjątkowy ostatni rok w szkole podstawowej.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 4-6

tarcza sp819 czerwca 2019r. o godz. 1030 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 w klasach 4-6. Jako pierwszy podsumował ten rok szkolny dyrektor Leszek Kazimierczyk, następnie porucznik Zbigniew Hass - prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Inspektorat w Słupsku oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców - p. Marcin Mielniczuk

Czytaj więcej...

Bal ósmoklasisty za nami ...

taniec217 czerwca 2019r. odbył się po raz pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku bal ósmoklasistów. Uroczysta zabawa w Felix-ie rozpoczęła się od powitania uczestników przez dyrektora szkoły p. Leszka Kazimierczyka. Kolejne miłe slowa usłyszeliśmy w imieniu rodziców od p. Anny Kuligowskiej oraz w imieniu  uczniów od Zuzanny Owsiukiewicz z klasy 8d.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 0-III

tarcza sp819 czerwca 2019r. o godz. 900 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 klas 0 – III. Na szkolnym holu zebrali się licznie uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, babcie. Uroczystość prowadziła pani Irena Dwulit–Czerwonka. Na początku powitała dyrektora szkoły, pana Leszka Kazimierczyka, panią dyrektor Martę Dyjas oraz zastępcę przewodniczącej Rady Rodziców, pana Marcina Mielniczuka.

Czytaj więcej...

Próby przed balem ósmoklasisty

Na początku czerwca uczniowie klas ósmych rozpoczęli próby poloneza - tańca rozpoczynającego tegoroczny bal ósmoklasisty. Nauka kroków dla chętnych uczniów odbywa się na holu naszej szkoły, a prowadzi ją p. Anna Wojtas. (zdjęcia)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013