Szkolny Klub Wolontariusza wsparł akcję zbiórki słodyczy.

bozenarodzenie4Przez cały miesiąc listopad uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Samorządu Uczniowskiego, mającej na celu zbiórkę słodyczy i zabawek na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących dzieci.

W piątek wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką przewodniczącej Klubu p. Doroty Sykuły, z podarowanych słodyczy i zabawek zrobiły piękne paczki. Wszystkim osobom, które włączyły się do zbiórki serdecznie dziękujemy :) Szczególne podziękowania dla wolontariuszek, które bez wahania poświęciły swój czas i okazały ogromne serce. (zdjęcia)

notatka i fot. D. Sykuła