Szkolny Klub Wolontariusza wsparł akcję zbiórki słodyczy.

bozenarodzenie4Przez cały miesiąc listopad uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji Samorządu Uczniowskiego, mającej na celu zbiórkę słodyczy i zabawek na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących dzieci.

W piątek wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką przewodniczącej Klubu p. Doroty Sykuły, z podarowanych słodyczy i zabawek zrobiły piękne paczki. Wszystkim osobom, które włączyły się do zbiórki serdecznie dziękujemy :) Szczególne podziękowania dla wolontariuszek, które bez wahania poświęciły swój czas i okazały ogromne serce. (zdjęcia)

 notatka i fot. D. Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013