Zakończenie akcji charytatywnej „Pomocna Dłoń”

pomocna dlonPod koniec października została zakończona akcja charytatywnaPomocna Dłoń”, podczas której Szkolny Klub Wolontariusza wraz z Samorządem Uczniowskim zbierali środki czystości dla Schroniska Brata Alberta w Słupsku.

Wszystkie środki czystości zostały przekazane przez p. Dorotę Sykułę (pedagoga szkolnego) już do nowej siedziby schroniska przy ul. Krzywoustego 6 na ręce kierownika Pani B. Kątnik. Wszystkim dzieciom biorącym udział w akcji serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

notatka: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013