wakacje2019

Wielkie serca naszych wolontariuszy – spacer z porzuconymi psiakami.

piesokotW niedzielę 7 października 2018r. odbył się Dzień Otwarty w schronisku pod hasłem „Pospaceruj z bezdomniakami”. W tym dniu nie zawiedli nasi wolontariusze, którzy licznie stawili się w schronisku.

Pomimo deszczu i nieprzychylnej aury atmosfera była gorąca i pełna wzajemnej życzliwości, a radość i wdzięczność małych milusińskich okazała się największą nagrodą. Zapraszamy również na Dzień Otwarty, który odbędzie się w niedzielę 21 października 2018 w godzinach od 1100 do 1400. Zapraszamy! (zdjęcia)

zdjęcia i notatka: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013