Kiermasz Wielkanocny

We wtorkowy wieczór 20 marca, na holu szkolnym uczniowie klas 4-7 mieli okazję zaprezentować i sprzedawać swoje prace plastyczne. Liczni przybyli goście mogli kupić między innymi ozdoby z decoupage, kartki wielkanocne, płaskorzeźby z gliny i masy solnej, palmy, stroiki, koszyki z filcu i wiele innych pięknych ozdób.

Swoje prace sprzedawali również uczestnicy koła plastycznego. Piękne prace zaprezentowała Kasia Lisowska z klasy 6b. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na renowację sceny szkolnej.
Wielkie podziękowania dla uczniów, którzy brali udział w organizacji i realizacji kiermaszu: Kasi Lisowskiej, Oli Kozioł, Jakubowi Kuligowskiemu, Weronice Buzarewicz, Wiktorii Śmigiel, Dominice Flinik, Nikoli Pakuła, Martynie Lemańskiej, Kalinie Pytkowskiej, Marcelinie Jabłońskiej oraz dla pani Joasi Kaczmarskiej. (zdjęcia)
Z klas "młodszych" uczennice klas III f i I b - Asia Pietrzyk, Judyta Rudnik, Iza Jenczelewska, Julia Banasik, Helena Ziółkowska, Zuzia Zielińska, Ala Pakuła, Iga Krefta i Natasza Czernyhowska świetnie sprawdziły się w roli negocjatorek cen. (zdjęcia)

Kiermasz potrwa do piątku 23 marca

Zapraszamy do zakupu prac i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

notatka: A.Bajer

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013