WOŚP 2018

wosp

To właśnie dzisiaj 10 stycznia 2018r., po raz kolejny zagraliśmy w naszej szkole na rzecz WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki było zebranie jak największej sumy pieniędzy, która zostanie przeznaczona na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Klub Wolontariusza wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizował zbiórkę pieniędzy oraz licytację WOŚP. Przedmiotami tegorocznej licytacji był: kubek z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, koszulka z logo WOŚP, koszulka z autografami dyrekcji i nauczycieli, ulubione pióro Pana Dyrektora wraz z dedykacją, godzina urzędowania na stanowisku pedagoga szkolnego. Licytacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dostarczyła wielu emocji, a nasze dzieci uzbierały ponad 900 zł. Licytację w sposób profesjonalny poprowadzili nasi niezastąpieni wolontariusze . Do zobaczenia za rok!!!!  (zdjęcia)

notatka: D. Sykuła
zdjęcia: A.Wołczuk

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013