03. Akcja SU "Dokarmiamy zwierzęta zimą " rozpoczęta!!!

jesienŚwietlica szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim oraz Kołem Łowieckim „Leśna Polana” w Sławnie już kolejny rok organizuje akcję, która ma na celu wesprzeć zwierzęta w przetrwaniu zimy. Zbiórka dotyczy kasztanów i żołędzi (bez łupinek).

Bardzo prosimy, aby kasztany i żołędzie były suche, mokre bardzo szybko pleśnieją i nie nadają się dla zwierząt. Dary jesieni klasy I-III przynoszą do sali 110 (świetlica), klasy IV–VI do sali 411. Organizatorami zbiórki są p. D. Sykuła, p. A. Michońska i p. J. Rudnik. Zapraszamy

notatka: D. Sykuła