pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Rodziców

Rada Rodziców - jest organem samorządowym rodziców, działającym przy współpracy dyrekcji szkoły na rzecz procesu dydaktyczno-wychowawczego i opiekuńczego uczniów.

Władzami Rady Rodziców są:
a) Zebranie Ogólne Rodziców
b) Zebranie Rad Oddziałowych
Organem kontrolującym jest Komisja Rewizyjna wybrana przez Zebranie Rad Oddziałowych.

Podczas pierwszego zebrania przewodniczących oddziałowych Rad Rodziców, został wybrany nowy zarząd Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020 w składzie:

- p. Mirosława Sagun-Lewandowska przewodnicząca (odziałowa RR z 8D),
- p. Wioleta Lewandowska zastępca przewodniczącej (oddziałowa RR z 7A),
- p. Jolanta Targańska-Kot skarbnik (oddziałowa RR z 4A)