Iskierki w Zakopanem

harcerzeSzkolna drużyna ZHP "Iskierki" wyruszyła na podbój Tatr. Od poniedziałku 11 września do soboty 16 września trwa nasza wielka górska przygoda. Bogaty program nie pozwala na nudę, nawet deszcz nie powstrzymał nas przed wędrówką.

Pierwszego dnia rozgrzewka - 14 kilometrów, jutro i kolejne dni - 20! Przed nami intensywne wycieczki po górskich szlakach. Gubałówka, Schronisko pod Kondracką Kopą, Dolina Kościeliska, jaskinie, schronisko pod Ornakiem, wycieczka pod opieką pracowników naukowych TPN, na osłodę pyszności w kultowej zakopiańskiej kawiarni Samantha.

A w sobotę włóczęga po pięknym Krakowie. Pogoda na kolejne dni zapowiada się rewelacyjnie, więc z pewnością zrealizujemy wszystkie punkty programu. Pozdrawiamy serdecznie ze stolicy Tatr. Czuwaj!  (zobacz)

W imieniu drużyny,
Iwona Białogońska-Karaś, drużynowa.

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013