zakonczenie

Próby przed balem ósmoklasisty

Na początku czerwca uczniowie klas ósmych rozpoczęli próby poloneza - tańca rozpoczynającego tegoroczny bal ósmoklasisty. Nauka kroków dla chętnych uczniów odbywa się na holu naszej szkoły, a prowadzi ją p. Anna Wojtas. (zdjęcia)

Wycieczka szkolna do Krakowa

W dniach 27 - 31 maja br. 45 uczniów naszej szkoly z klas ósmych i siódmych uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa, Oświęcimia, Zatoru i Wieliczki. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: J.Rudnik, J.Czarnowska, A.Machalewska i A.Wojtas. Zwiedzanie Krakowa rozpoczęło się od wieczornego spaceru na Rynek Główny, gdzie uczniowie mogli podziwiać uroki  tego miasta.

Czytaj więcej...

II PIKNIK SZKOLNY

piknik 2019
Zapraszamy do fotorelacji z II PIKNIKU SZKOLNEGO
cz. 1 || cz. 2 || cz. 3

Ratujemy i uczymy ratować

ratujmyJak co roku, wszystkie klasy drugie wzięły udział w projekcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Ratujemy i uczymy ratować. 28 maja uczniowie z klasy 2 b zostali przeszkoleni przez panią Agnieszkę Michońską.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

REKRUTACJA DO KLAS I SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
MIASTA SŁUPSKA NA ROK SZKOLNY 2019/2020.wykrzyknik

  1. Informacje o rekrutacji - zobacz
  2. Ważne terminy rekrutacji - zobacz
  3. System NABO elektronicznej rekrutacji - zobacz
  4. Wzór wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej - zobacz
  5. Komunikat w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i dotychczasowego gimnazjum oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020. (zobacz)

  • Komunikt Ministerstwa Edukacji Narodowej - zobacz
  • Ulotka o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych - zobacz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013