Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Informacje dla osób niesłyszących

INFORMACJA

Informujemy, że osoby niesłyszące mogą kontaktować się ze Szkołą Podstawową nr 8 w Słupsku poprzez przesłanie:

1. wiadomości e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. wiadomości tekstowej pod nr telefonu:
  3. faksu pod nr : tel./fax 59-8417980

Ponadto informujemy, że podczas załatwiania spraw w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku, osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby, która będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji