Dokumenty związane z pracą pedagoga szkolnego:

1. Analiza ankiet przeprowadzonych w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku zmierzająca do podniesienia jakości oferty zajęć pozalekcyjnych (zobacz)
  2.  Stypendium szkolne 2017/2018

Termin składania wniosku 04.09.2017 - 15.09.2017r. (w gabinecie pedagoga szkolnego)

Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż kwota 514,00 zł netto za sierpień 2017r.

Wnioski będą do pobrania u pedagoga szkolnego.
    Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności, gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.

Stypendium szkolne jest przyznane tylko i wyłączne na cele edukacyjne.

3. Uchwała RM Słupska || zał. 2 || zał. 3