oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Sukcesy naszych uczennic w V Międzyszkolny Konkursie Plastyczno–Literackim

  17 kwietnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku odbył się V Międzyszkolny Konkurs Plastyczno–Literacki „Mam talent. Zarówno w części plastycznej jak i literackiej uczennice naszej szkoły zajęły czołowe miejsca. W części literackiej udział wzięło 17 uczniów z 7  słupskich szkół, a plastycznej 24 uczniów z 8 szkół.

Aleksandra Kopka z klasy III d (wych. Irena Dwulit–Czerwonka) zajęła I miejsce wykazując się umiejętnościami literackimi, zaś Monika Dwulit z klasy III a (wych. Grażyna Krupiarz) otrzymała Nagrodę (w części plastycznej nie punktowano miejsc, przydzielono trzy Nagrody) za swoją pracę plastyczną, której tematem była „Niezwykła przygoda”. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.

mam talent 3a

notatka: G.Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013