Podziękowania F.P.U.H Rogalik

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku składa serdeczne podziękowania Państwu Danucie i Tomaszowi Maksajda z F.P.U.H Rogalik za przygotowanie okazałych tortów na Jubileusz 30-lecia naszej szkoły.

 

Podziękowania

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku składa serdeczne podziękowania Pani Kamili Żywieckiej właścicielce firmy Eden Catering za przygotowanie, sfinansowanie poczęstunku na Jubileusz 30-lecia naszej szkoły oraz profesjonalną obsługę podczas uroczystości.

Sprzątanie Świata 2019 w SP 8

ziemia20 września uczniowie klasy 6 a wraz z wychowawczynią p. Anną Bajer, wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata 2019”. Worki i rękawice uczniom zapewnił Urząd Miasta w Słupsku w ramach prowadzonej akcji.

Czytaj więcej...

2D - 06. Uczniowie klasy II D spełniają marzenia

7 lutego 2020 roku uczniowie klasy II D wzięli udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Klub Kwadrat w Słupsku. Miło nam poinformować, że Marta Tomaszewska otrzymała za zaprezentowanie utworu „Zaszło słoneczko” NAGRODĘ, a Grzegorz Trzciałkowski WYRÓŻNIENIE za wykonanie kolędy „Wśród nocnej ciszy”.

Czytaj więcej...

5. PKO Bieg Charytatywny za nami!

pko bieg charytatywnyW sobotę 14 września 2019r. trzy drużyny SP 8 na stadionie 650-lecia godnie reprezentowały naszą szkołę w 5. PKO Biegu Charytatywnym., który odbywał się jednocześnie w 12 miastach Polski. W skład naszych sztafet pięcioosobowych wchodzili nauczyciele i rodzice uczniów ósemki. Na 98 drużyn startujących w Słupsku zajęliśmy 47, 48 i 59 miejsce.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013