Bнимание!!!

Nasze uczennice odniosły kolejny sukces! W konkursie recytatorskim poezji rosyjskiej "Złota Strofa" zajęły czołowe miejsca.

W kategorii szkół podstawowych do klasy szóstej 2. miejsce zajęła Anastazja Janczylik. W kategorii klas siódmych SP i gimnazjów 1. miejsce ex aequo zajęły Ela Chaikowska i Zuzia Owsiukiewicz, 2. miejsce zaś Ala Janta-Lipińska.
Naszą szkołę reprezentowali także Marcel Madajczak i Jakub Bogdański z klas trzecich oraz Gosia Karkocka i Tosia Burzyńska. (zdjęcia fb)

Поздравляeм!

notatka i zdjęcia: A.Wołczuk