Konkurs języka angielskiego "Track&Field"

flaga anglii20 marca br. uczniowie klasy 7c Jakub Cendecki, Mikołaj Dembiński oraz Karol Łukasiewicz reprezentowali naszą szkołę podczas 4. edycji konkursu języka angielskiego Track&Field. Organizatorem konkursu było II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku.

Adresatami byli wszyscy uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie klas siódmych szkół podstawowych w obrębie miasta Słupska oraz Powiatu Słupskiego. Chłopcy dzielnie zmagali się z krzyżówkami, rebusami oraz zagadkami z zakresu geografii, polityki i kultury krajów anglojęzycznych. (zdjęcia)

Gratulujemy!

notatka i zdjęcia: A.Kareh

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013